Ankara Grafik Tasarım, Ankara Web Tasarım, Ankara Prodüksiyon, Ankara Promosyon, Ankara Kurumsal Kimlik, Ankara Tanıtım Filmi, Ankara Reklam Filmi, Ankara Fotoğraf Çekimi, Ankara Menü Çekimi, Ankara Logo Tasarımı, Ankara Kartvizit, Ankara Web Site Tasarımı. Ankara Katalog Tasarımı
  |    |    |     

Organizasyon Nedir

Organizasyon Nedir

organizasyon” ne demek?

1. Düzenlemek eylemi, düzenleme, tertip; örgüt, teşkilat.
2. Devlet, idare, toplum vb.’nin düzenleniş biçimi.
3. Düzenli bir grup üyelerinin tümü.

Organizasyon kelimesinin ingilizcesi

n. organization, set up
Köken: Fransızca

Organizasyon iki anlamda kullanılmaktadır. Bir işi yapmak için birkaç kişinin bir araya gelmesi ve işi yapmak üzerine çalışmalarda bulunması bir organizasyondur. Bir şirketin kurulması ve bunun işletilmesi ve bu şirket işletilirken işin yürütülmesi için kişilerin pozisyonlarının gösterildiği şema. Organizasyon Şemasıdır. Ayrıca organizasyon demek etkinlik demektir. Bir yada birden fazla enstrümanı bir araya getirerek ortaya çıkartılan şey. Organize etmek. Hazırlık yapmak. Parçaları birleştirip bir araya getirerek bir etkinlik planlamak. Bir yada birkaç kişinin bir araya gelerek bir şey üretmesi organize etmesi. Örneğin doğum günü organizasyonu yada fuar organizasyonu.

Organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar
Konferans Organizasyonları
Lansman Organizasyonları
Konser Organizasyonları
Kurtuluş Günü Organizasyonları
Panayır Organizasyonları
Fuar Organizasyonları
Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları
İndirim Günleri Organizasyonları
Ramazan Eğlencesi Organizasyonları
Tanıtım Günleri Organizasyonları

Düğün Organizasyonları

Kına Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Asker Gecesi Organizasyonu

Balo

Maskeli Balo

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin! Çalışma saatleri (9:00 – 18:00) arasında, +90 (312) 425 82 80 veya +90 542 425 82 80 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir ya da info@devasamedia.com adresine e-mail göndererek sorularınızı doğrudan bize iletebilirsiniz; ya da iletişim bilgilerinizi Websitemizin “iletişim” kısmındaki formdan gönderin biz size dönüş yapalım.


Recent Posts

Bir cevap yazın