Organizasyon – Devasa Media | Devasa Çözümler Üretir… | Ankara Web Tasarım, Ankara Grafik Tasarım, Ankara Prodüksiyon, Ankara Promosyon, Ankara Kurumsal Kimlik, Ankara Logo Tasarım, Ankara eticaret
  |    |    |     

Organizasyon

dugun-organizasyon-ankara

organizasyon

1. Düzenlemek eylemi, düzenleme, tertip; örgüt, teşkilat.
2. Devlet, idare, toplum vb.’nin düzenleniş biçimi.
3. Düzenli bir grup üyelerinin tümü.

Organizasyon kelimesinin ingilizcesi

organization
Köken: Fransızca

Ankara Organizasyon iki anlamda kullanılmaktadır. Bir işi yapmak için birkaç kişinin bir araya gelmesi ve işi yapmak üzerine çalışmalarda bulunması bir organizasyondur. Bir şirketin kurulması ve bunun işletilmesi ve bu şirket işletilirken işin yürütülmesi için kişilerin pozisyonlarının gösterildiği şema. Ankara Organizasyon Şemasıdır. Ayrıca ankara organizasyon demek etkinlik demektir. Bir yada birden fazla enstrümanı bir araya getirerek ortaya çıkartılan şey. Organize etmek. Hazırlık yapmak. Parçaları birleştirip bir araya getirerek bir etkinlik planlamak. Bir yada birkaç kişinin bir araya gelerek bir şey üretmesi ankara organize etmesi. Örneğin ankara doğum günü organizasyonu yada ankara fuar organizasyon.

Organizasyon

Ankara Kurumsal Organizasyon
Ankara Konferans Organizasyon
Ankara Lansman Organizasyon
Ankara Konser Organizasyon
Ankara Kurtuluş Günü Organizasyon
Ankara Panayır Organizasyon
Ankara Fuar Organizasyon
Ankara Kuruluş Yıldönümü Organizasyon
Ankara İndirim Günleri Organizasyon
Ankara Ramazan Eğlencesi Organizasyon
Ankara Tanıtım Günleri Organizasyon

Ankara Düğün Organizasyon

Ankara Kına Organizasyon

AnkaraNişan Organizasyon

Ankara Sünnet Organizasyon

AnkaraAsker Gecesi Organizasyon

Ankara Balo

AnkaraMaskeli Balo

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin! Çalışma saatleri (9:00 – 18:00) arasında, +90 (312) 425 82 80 veya +90 542 425 82 80 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir ya da info@devasamedia.com adresine e-mail göndererek sorularınızı doğrudan bize iletebilirsiniz; ya da iletişim bilgilerinizi Websitemizin “iletişim” kısmındaki formdan gönderin biz size dönüş yapalım.


Recommended Posts

Bir cevap yazın