Kurumsal – Devasa Media | Devasa Çözümler Üretir… | Ankara Web Tasarım, Ankara Grafik Tasarım, Ankara Prodüksiyon, Ankara Promosyon, Ankara Kurumsal Kimlik, Ankara Logo Tasarım, Ankara eticaret
  |    |    |     

VİZYONUMUZ

Medya Planlama ve Reklamcılık Sektöründe; profesyonel ekibimiz ile hazırlayacağımız tüm hizmetlerimizde, dijital teknolojinin görsel dünyaya kazandırdığı olanakları kullanarak Türkiye’de ve dünyada fark edilebilecek hale getirmek.

MİSYONUMUZ

Rekabetçi bir tanıtım gücüne sahip olmak isteyen firmalara; geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerimiz içerisinde alternatifsiz hale gelmeleri icin gereken gayreti sarfetmek.

KURUMSAL

Devasa Media, hizmet verdiği sektörler ile birlikte büyüyen, kendi başarısını onlara kattığı pozitif etkiler ile ölçen bir media tanıtım firmasıdır. Firmanızın ihtiyacına, bütçesine ve içinde bulunduğu sektörün yapısına uygun fikirler geliştirerek ve bu fikirler doğrultusunda çözümler üreterek uluslararası standartlara göre bunları uygulamak Devasa Media’nın uzmanlık alanıdır.

Devasa Media, Türkiye’nin dört bir yanında, yüzlerce firmaya sunduğu fikirler ve estetik tasarımlar ile her zaman iyi bir çözüm ortağı ve güvenilir bir rehber olmayı amaçlamıştır.

Siz de rekabetçi bir tanıtım gücüne kavuşmak istiyorsanız; tanıtım filminden, 3D animasyona, kurumsal kimlik çalışmasından film prodüksiyonuna kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetler içinde, mutlaka bir çözüm bulacaksınız. Markanız için çözümler üreten profesyonel ekibimiz ve çözüm ortaklarımız sayesinde doğru zamanda ve doğru yerde konumunuzu almış olacaksınız.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin! Çalışma saatleri (09:00 – 18:00) arasında, +90 (312) 425 82 80 veya +90 542 425 82 80 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir ya da info@devasamedia.com adresine e-mail göndererek sorularınızı doğrudan bize iletebilirsiniz; ya da iletişim bilgilerinizi Websitemizin “iletişim” kısmındaki formdan biz size anında dönüş yapalım.